«Powrót

Seminarium edukacyjne on-line nt. raportowania niefinansowego.

Seminarium edukacyjne on-line nt. raportowania niefinansowego.

Seminarium edukacyjne on-line nt. raportowania niefinansowego.

2 marca 2018 roku, o godz. 11.00-13.00 odbędzie się bezpłatne seminarium edukacyjne on-line  nt. raportowania niefinansowego.

W związku z nowelizacją ustawy o rachunkowości, ok. 300 spółek / przedsiębiorstw w tym roku będzie zobowiązanych do raportowania informacji niefinansowych za 2017 rok. Ministerstwo Finansów wraz z partnerami przygotowało akcję informacyjną, której celem jest przystępne objaśnienie wszystkich zagadnień związanych z tym tematem.

W marcu odbędą się dwa bezpłatne seminaria edukacyjne on-line poświęcone raportowaniu niefinansowemu:

  • 2 marca br. w godzinach: od 11.00 do 13.00– seminarium dla księgowych, podczas którego gościem specjalnym będzie Wiesław Janczyk, sekretarz stanu w Ministerstwie Finansów.
  • 19 marca br. w godzinach: od 11.00 do 13.00– seminarium dla dziennikarzy oraz organizacji pozarządowych z udziałem zarówno prelegentów-ekspertów, jak i zaproszonych przez nich praktyków w sporządzaniu raportów niefinansowych.

Spotkania te są bezpłatne i mają charakter on-line, dlatego zapraszamy do udziału w nich wszystkich zainteresowanych! Podczas spotkania będzie można zadać pytania ekspertom on-line. Wszystkie osoby chętne prosimy o zgłoszenie pod adres raportowanie.niefinansowe@mf.gov.pl. Bezpośrednio przed spotkaniem zgłoszonym uczestnikom będziemy rozsyłać link do transmisji internetowej oraz hasło dostępu.

 

Już dziś zapraszamy również do przesyłania pytań naszym ekspertom. Pytania te zostaną omówione podczas panelu dyskusyjnego w czasie seminarium i opublikowane na stronie internetowej MF.

 

Eksperci biorący udział w akcji informacyjnej nt. raportowania niefinansowego

·         Joanna Dadacz - MF

·         Jacqueline Kacprzak – MiiR

·         Piotr Biernacki oraz Magdalena Raczek - Kołodyńska – SEG

·         Ewa Sowińska oraz Ewelina Kaczorowska – Wiosna  - PIBR

·         Jolanta Roszczyk – SKwP

·         Olga Petelczyc – IIA

·         Ilona Pieczyńska – Czerny - KNF

Zachęcamy również do zapoznania się z pakietem materiałów informacyjnych poświęconych raportowaniu niefinansowemu oraz Q&A umieszczonym na  stronie internetowejprowadzonej przez Departament Rachunkowości i Rewizji Finansowej Ministerstwa Finansów.