«Powrót

Dzień Dziecka z Izbą Administracji Skarbowej w Łodzi

Dzień Dziecka z Izbą Administracji Skarbowej w Łodzi

Dzień Dziecka z Izbą Administracji Skarbowej w Łodzi

Na zdjęciu stoisko promocyjne Izby Administracji Skarbowej w Łodzi w postaci czerwonego namiotu wystawienniczego. Przed namiotem grupa dzieci oglądająca prezentowane na stoisku okazy.
Na zdjęciu pokaz spadochronowy. Pięciu skoczków wykonuje skok spadochronowy na spadochronach w kolorze barw polskiej flagi.
Na zdjęciu stoisko promocyjne Izby Administracji Skarbowej w Łodzi w postaci czerwonego namiotu wystawienniczego. Przed namiotem grupa osób,oglądająca prezentowane na stoisku okazy. W tle dwa wozy strażackie.
Na zdjęciu kobieta malująca twarz dziewczynce siedzącej tyłem.
Na zdjęciu stoisko promocyjne Izby Administracji Skarbowej w Łodzi w postaci czerwonego namiotu wystawienniczego. Przed namiotem dwie kobiety w mundurach moro i mężczyzna z dzieckiem,oglądający prezentowane na stoisku okazy. W prawej części zdjęcia kącik malowania twarzy.

W miniony piątek i sobotę, 24 i 25 maja br. pracownicy i funkcjonariusze Izby Administracji Skarbowej w Łodzi wzięli udział w dwóch imprezach plenerowych, przygotowanych głównie z myślą o najmłodszych.

W piątek na zaproszenie Jednostki Wojskowej w Leźnicy Wielkiej współuczestniczyliśmy w Międzynarodowym Dniu Dziecka, połączonym z Dniem Otwartych Koszar i Dniem Weterana Działań poza Granicami Państwa.

Podczas festynu najmłodsi  mieli okazję do przyjrzenia się codziennym zadaniom żołnierzy oraz zapoznania się ze sprzętem i wyposażeniem wojska i innych służb mundurowych. Na odwiedzających festyn czekało moc atrakcji, takich j jak m.in. skoki spadochronowe, ćwiczenia pilotów i żołnierzy. Można było również przymierzyć sprzęt woskowy oraz zasiąść w kabinie śmigłowców. Stoisko IAS w Łodzi z okazami CITES (wyroby z roślin i zwierząt zagrożonych wyginięciem, których przywóz do UE jest zabroniony, chronionych Konwencją Waszyngtońską  określaną od angielskiej nazwy jako Konwencja CITES), cieszyło się jak zawsze ogromnym powodzeniem.

W sobotę, na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi przy ulicy Pienistej 71, w ramach festynu pod hasłem: Mundurowy Dzień Dziecka, łódzkie służby przygotowały wiele niespodzianek.

W trakcie imprezy odbyły się m.in. pokazy sprzętu służb mundurowych, gry i zabawy edukacyjne, konkurs plastyczny i zawody sportowe z nagrodami.
Przy stoisku IAS w Łodzi dzieci w długiej kolejce czekały na malowanie twarzy, z dużym zainteresowaniem oglądały okazy CITES, a najmłodsi w wieku 3-10 lat mogli wziąć udział w konkursie plastycznym z nagrodami.