«Powrót

Łódzka KAS na festynie z okazji Dnia Dziecka

Łódzka KAS na festynie z okazji Dnia Dziecka

Łódzka KAS na festynie z okazji Dnia Dziecka

Pracownicy i funkcjonariusze Izby Administracji Skarbowej w Łodzi j w namiocie promocyjnym KAS Przed namiotem stoją ludzie i oglądają wystawione eksponaty.
Pracownicy i funkcjonariusze Izby Administracji Skarbowej w Łodzi j w namiocie promocyjnym KAS Przed namiotem stoją ludzie i oglądają wystawione eksponaty.
Umundurowana funkcjonariuszka Służby Celno-Skarbowej wręcza nagrodę kilkuletniemu chłopcu.
W sobotę, 27 maja 2017 roku, na  terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi przy ul. Pienistej 71, odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Otwarty dla wszystkich obiekt był miejscem organizacji festynu z okazji Dnia Dziecka. 
 
Tegoroczna impreza, jak zwykle przygotowana przez łódzką Policję, odbyła się pod hasłem  "Kręci nas bezpieczeństwo". Jak co roku,  organizatorzy zaprosili do udziału w tym szczególnym wydarzeniu również inne służby i instytucje województwa łódzkiego, a wśród nich Izbę Administracji Skarbowej w Łodzi.  
 
Dzięki staraniom organizatorów, zabawom i atrakcjom dla najmłodszych nie było końca. A i ci nieco starsi nie mogli narzekać tego dnia na nudę. Na wszystkich uczestników czekały pokazy: pirotechniczne, udzielania pierwszej pomocy, techniki i taktyki interwencji. Dzieci i młodzież mogły też sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w różnych konkursach, m.in. w konkursie plastycznym o tematyce związanej z ochroną przyrody, prowadzonym przez łódzką Izbę Administracji Skarbowej. Równie dużym powodzeniem cieszyły się konkursy jazdy rowerem, sprawności fizycznej i wiedzy o bezpieczeństwie 
 
Odwiedzający stoisko Krajowej  Administracji Skarbowej mogli również obejrzeć eksponaty wykonane z roślin i zwierząt zagrożonych wyginięciem, tzn. okazy CITES,  oraz posłuchać ostrzeżeń Służby Celno-Skarbowej przed przywozem nielegalnych pamiątek ze zbliżających się wakacji. Jednak największym powodzeniem wśród sobotnich gości Izby Administracji Skarbowej w Łodzi cieszył się kącik malowania twarzy, oblegany przez najmłodszych przez cały czas trwania festynu 
 
Imprezę zakończyło oficjalne ogłoszenie zwycięzców poszczególnych konkursów. Nagrodę dla triumfatora  konkursu plastycznego, 8-letniego Jasia, wręczyła nadkom. Małgorzata Jarecka, Zastępca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Łodzi.
 
Nagrody za zajęcie II i III miejsca w konkursie plastycznym nadal czekają w siedzibie Izby Administracji Skarbowej w Łodzi, przy ul. T. Kościuszki  83. Po ich odbiór, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem 42 25 47 120,  zapraszamy 4-letnią Anię (II miejsce) i 5-letnią Zosię (III miejsce).
Rejestr zmian